30 sierpnia 2012

Z posmakiem wina i chleba w ustach wyczekuję weekendu.co / gdzie: BWA Galeria DesignNiskie Łąki | Zamek Barlickiego | Biuro

              


25 sierpnia 2012

Od powrotu minął już jakiś czas, długo zastanawiałam się, jak ugryźć temat, by choć część z Was poczuła klimat tych wydarzeń. Trudność polega na tym, że uczestnik Ozora Festival wkracza w świat bajki i wszystko, czego tam doświadcza - muzyka, miejsce, ludzie - tworzą baśniowy kolaż, którego w żaden sposób nie idzie "opisać". Nic nie jest oczywiste, przewidywalne i znajome, a mimo to daje poczucie bezpieczeństwa, rozluźnienia i absolutnego oderwania od rzeczywistości.  Magia, dzięki której teraz spoglądam na codzienność z boku - jakby spod "elfiego grzyba". 

Ostatecznie rezygnuję z treści na rzecz zdjęć autorstwa Przemka. 


Wydarzenie: Ozora Festival 2012
Miejsce: Ozora, Węgry
Data: 05-13.08.2012
.


ph. by Photez / edit by me

więcej zdjęć:

              


21 sierpnia 2012

Dziś króciutko, melduję tylko, że wróciłam do rzeczywistości.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni działo się tyle, że głowa eksploduje tęczą wspomnień. Ciężka 16. godzinna przeprawa na Węgry, specyficzne jezioro Balaton i tydzień imprezy na OZORA Festival - przeżycia, których nie zapomnę do końca życia. Brakuje słów, by opisać, zdjęć by ukazać - to trzeba zobaczyć na własne oczy i poczuć na własnej skórze. Mam nadzieję, że choć odrobinę poczujecie urok tej wyprawy, ja dedykuję temu osobny, następny post.

Skarbie dziękuję Ci jeszcze raz za wspaniałe wakacje!


***
Góralskie wesele Kamila i Magdy jest najlepszym, na jakim do tej pory byłam. Kochani dziękuję za możliwość świętowania razem z Wami! Dwa dni biesiady do białego rana, obfite stoły i kielichy, malownicze beskidzkie krajobrazy i obecność przyjaciół - ohh! oby i całe Wasze wspólne życie było tak udane! Ho ho ho ho!


              


3 sierpnia 2012

Operacja Węgry rozpoczęta !
See you soon ;)

na zdjęciu: 
Pati, Maro, Kamiś, Michał i ja