12 sierpnia 2011

Rozważna czy spontaniczna? Właśnie taka jestem - trudno mi podjąć "właściwą" decyzję. Buzują we mnie rozwaga i spontaniczność. Spierają się przesłanki ekonomiczne z chęcią przygody. Solidarność z uczuciem wolności. Gdyby był M. nie zastanawialibyśmy się dłużej niż minutę. Już byśmy byli spakowani, ale bez niego wszystko smakuje inaczej. Hmm. Podobno lepiej żałować czegoś, co się zrobiło - niż czegoś czego się nie zrobiło? ("czy jakoś tak?"). Jestem młoda, kiedy będę podejmować szalone decyzje, jak nie teraz?

Głowa mi pęka od tych rozważań. Pomóżcie zdecydować...  Póki co 0:0

18 komentarzy:

 1. Dziękuję za komentarz :)
  Ja bym wybrała opcję spontaniczna, chociaż u mnie w zależności od sytuacji się lubią mieszać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spontaniczna:) raz się żyje!

  OdpowiedzUsuń
 3. lepiej zrobić niż później żałować , że się nie zrobiło ;) Buźki :* ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spontaniczna! ;) Jak nie teraz to kiedy? Ja czasami robię głupie rzeczy, nieprzemyślane, ale czasami są tego mega pozytywne konsekwencje. Więc niczego nie żałuję! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. ze mną to już 0:5 dla spontaniczności !

  OdpowiedzUsuń
 6. A nie da się rozważnie spontaniczna? Może aż tak, to ze sobą się nie gryzie. Weź trochę z tego, a trochę z tego. Trochę z rozwagi, a trochę z szaleństwa. Połącz to, a na pewno wyjdzie coś równie ciekawego, jak spontan. Jak nawet nie lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam bardzo podobnie! Mysle ze kiedy moja rozwaga pozwala na szalenstwa - wtedy szaleje! Sprawdzona metoda i jest naaaaj!;p

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie bym doradziła, tylko nie za bardzo wyjaśniłaś o co dokładnie chodzi ;)...
  Ja myślę, że korzystaj z młodości póki łatwo się jej wybacza głupstwa :DD
  Fajne zdjęcie :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie, że spontaniczna :D!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteś na tyle młoda, a na dodatek zaradna i ambitna, że nawet jak podejmiesz złą decyzję to masz jeszcze czas na naprawienie jej! :)
  Podobno pierwsza myśl jaka przychodzi nam do głowy jest najodpowiedniejszą, bo im dłużej się zastanawiamy to niestety jesteśmy tak skonstruowani, że doszukujemy się przeciwieństw i minusów.. Ryzykuj kochana! ;)
  w końcu lepiej żyć z myślą, że się próbowało, ale nie wyszło niż całe życie zastanawiać się i żałować, że wtedy się nie zaryzykowało ;)


  dodałam bliższe zdjęcie pazurków :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Spontaniczność i energia!

  OdpowiedzUsuń
 12. "lepiej żałować czegoś, co się zrobiło - niż czegoś czego się nie zrobiło" - dokładnie tak, dokładnie! Sama niedawno doszłam do takiego wniosku. Spontaniczność rządzi!

  OdpowiedzUsuń
 13. ja raczej rozważna, chociaż ostatnio mi się to zmienia i z osoby super zorganizowanej staję się nieogarniętym bytem ;) ale w sumie mi to pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 14. spontaniczna ;)
  ja na szczęście alergii nie dostaję, ale jakbyś zobaczyła TO co na mnie wlazło...jakiś robal paskudny bleeee

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajowe zdjęcie;-). Ja stawiałabym na spontaniczność;-). Buźka:*

  OdpowiedzUsuń
 16. super blog, obserwuję!

  OdpowiedzUsuń
 17. Hmm..to trudna decyzja. Moim zdaniem powinnaś wybrać.. i to i to. W końcu trzeba przejść na kompromis. :D Młodzi są szaleni fakt, ale tylko ci młodzi, którzy nie zaznali prawdziwego życia, ci którzy nie mają doświadczenia.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:

  nicolemlotkowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń